Strona główna > Realizacje > Strony www, multimedia > Strona internetowa dla Zakładów Mechanicznych Eltech >

odsłona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5Strona internetowa dla Zakładów Mechanicznych Eltech

Rewitalizacja strony internetowej dla firmy Eltech Zakłady Mechaniczne z siedzibą w Elblągu. Zakres prac: opracowanie projektu graficznego, dostosowanie układu strony w celu łatwiejszej nawigacji użytkowników. Wdrożenie w pełni funkcjonalnego systemu zarządzania treścią (CMS), umożliwijącego edycję treści we wszystkich wersjach językowych.

Technologia wykonania:
- PHP 5
- CSS2
- XHTML
- JAVASCRIPT

Zobacz efekt naszej modernizacji.

on-line: www.eltech.elblag.plOpinia Klienta

Nowa witryna internetowa w znaczący sposób wpłynęła na wizerunek naszej firmy, czego dowodem jest zwiększone zainteresowanie klientów oferowanym przez nas asortymentem. Mile zaskoczyła nas również elastyczna oferta cenowa.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy ze Studiem Graficznym Centauri.co robimy?

 

Tworzymy i modernizujemy strony internetowe

Specjalizujemy się w projektowaniu i rewitalizacji witryn internetowych. - od prostych "wizytówek" internetowych po skomplikowane serwisy z systemem zarządzania treścią, prezentacji multimedialnych, oraz wszelkich form reklamy internetowej.

.....................................................................

Projektujemy z wyobraźnią

 

Kładziemy wielki nacisk na to, aby każda z wykonanych przez nas stron internetowych posiadała oryginalną i pomysłową szatę graficzną. Każdy projekt jest szczegółowo omawiany z Klientem tuż przed fazą projektową i na bazie analizy oczekiwań i naszego doświadczenia tworzymy do każdej ze stron unikalny design.  

 

.....................................................................

Pozycjonujemy strony internetowe (SEO)

 

Wykonujemy optymalizację i pozycjonowanie stron internetowych zarówno stworzonych przez nas, jak i zleconych przez Klientów, wg wskazanych słów kluczowych.

 

opinie Klientów

Strona internetowa Eltech

Opinia klienta o realizacji:

Nowa witryna internetowa w znaczący sposób wpłynęła na wizerunek naszej firmy, czego dowodem jest zwiększone zainteresowanie klientów oferowanym przez nas asortymentem.
Studio Centauri, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Jaworowa 40, tel./fax 032/ 733-14-57, 694-248-383
e-mail: studio@centauri.pl
Copyright: Studio Centauri 2000-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.