Strona główna > Realizacje > Strony www, multimedia > Strona internetowa dla bawialni Baby-Fit >

odsłona: 1 | 2 | 3 | 4Strona internetowa dla bawialni Baby-Fit

Strona internetowa dla bawialni Baby-Fit, przygotowana od podstaw.

Technologia wykonania:
- PHP 5
- CSS2
- XHTML
- JAVASCRIPT
- elementy animowane Flash

www.baby-fit.plOpinia Klienta

Firma Centauri jako zleceniobiorca odpowiedzialna była  za wykonanie naszej strony internetowej. Naszym celem było stworzenie strony oryginalnej w swoim wyglądzie jak także w pełni funkcjonalnej.

Studio Graficzne Centauri wywiązało się bez zastrzeżeń z powierzonego zadania. Dzięki szybkim reakcjom na nasze sugestie oraz kreatywności grafików Centauri projekt został zrealizowany w krótkim czasie. Produkcja serwisu przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Firma Centauri udzieliła nam wielu profesjonalnych porad odnośnie budowy i funkcjonowania strony.

Z całą pewnością możemy polecić Studio Graficzne Centauri jako profesjonalnego  i rzetelnego wykonawcę stron internetowych.co robimy?

 

Tworzymy i modernizujemy strony internetowe

Specjalizujemy się w projektowaniu i rewitalizacji witryn internetowych. - od prostych "wizytówek" internetowych po skomplikowane serwisy z systemem zarządzania treścią, prezentacji multimedialnych, oraz wszelkich form reklamy internetowej.

.....................................................................

Projektujemy z wyobraźnią

 

Kładziemy wielki nacisk na to, aby każda z wykonanych przez nas stron internetowych posiadała oryginalną i pomysłową szatę graficzną. Każdy projekt jest szczegółowo omawiany z Klientem tuż przed fazą projektową i na bazie analizy oczekiwań i naszego doświadczenia tworzymy do każdej ze stron unikalny design.  

 

.....................................................................

Pozycjonujemy strony internetowe (SEO)

 

Wykonujemy optymalizację i pozycjonowanie stron internetowych zarówno stworzonych przez nas, jak i zleconych przez Klientów, wg wskazanych słów kluczowych.

 

opinie Klientów

Strona www Gruau Polska

Opinia klienta o realizacji:

Zakres prac obejmował przygotowanie nowej szaty graficznej, wdrożenie systemu zarządzania treścią (CMS) oraz wypełnienie treściami. Z otrzymanego produktu jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani, polecamy współpracę ze Studiem Graficznym Centauri.

Bogusław Mazur
Prokurent

 
Studio Centauri, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Jaworowa 40, tel./fax 032/ 733-14-57, 694-248-383
e-mail: studio@centauri.pl
Copyright: Studio Centauri 2000-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.