Strona główna > Realizacje > Strony www, multimedia > Strona internetowa dla galerii Oficyna >

odsłona: 1 | 2 | 3 | 4Strona internetowa dla galerii Oficyna

Rewitalizacja designu strony internetowej, oraz zaimplementowanie zaawansowanego systemu zarządzania treścią umożliwiającego rozbudowę oferty, oraz pełną ingerencję w treści strony

Technologia wykonania:
- PHP 5
- CSS2
- XHTML
- JAVASCRIPT
- elementy animowane Flash

www.oficyna.bizOpinia Klienta
Uwzględniając jeszcze konkurencyjne ceny usług stwierdzam, że Studio Graficzne Centauri w pełni zasługuje na zaufanie i jest godne polecenia.

Bardzo dobry kontakt z pracownikami pozwalał na uwzględnianie wszelkich uwag zgłaszanych w czasie realizacji projektu co pozwoliło na uzyskanie zamierzonego efektu. 

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Studia Graficznego Centauri. Współpraca z Firmą okazała się bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca. Opracowanie strony internetowej przebiegało szybko i sprawnie, widać było w działaniach firmy pełen profesjonalizm.
co robimy?

 

Tworzymy i modernizujemy strony internetowe

Specjalizujemy się w projektowaniu i rewitalizacji witryn internetowych. - od prostych "wizytówek" internetowych po skomplikowane serwisy z systemem zarządzania treścią, prezentacji multimedialnych, oraz wszelkich form reklamy internetowej.

.....................................................................

Projektujemy z wyobraźnią

 

Kładziemy wielki nacisk na to, aby każda z wykonanych przez nas stron internetowych posiadała oryginalną i pomysłową szatę graficzną. Każdy projekt jest szczegółowo omawiany z Klientem tuż przed fazą projektową i na bazie analizy oczekiwań i naszego doświadczenia tworzymy do każdej ze stron unikalny design.  

 

.....................................................................

Pozycjonujemy strony internetowe (SEO)

 

Wykonujemy optymalizację i pozycjonowanie stron internetowych zarówno stworzonych przez nas, jak i zleconych przez Klientów, wg wskazanych słów kluczowych.

 

opinie Klientów

Strona internetowa Liberty

Opinia klienta o realizacji:
Oceniamy Studio Graficzne Centauri jako grono profesjonalistów z dużym doświadczeniem, nieszablonowymi pomysłami, którzy fachowo wykonują powierzone projekty.


Studio Centauri, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Jaworowa 40, tel./fax 032/ 733-14-57, 694-248-383
e-mail: studio@centauri.pl
Copyright: Studio Centauri 2000-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.