Strona główna > Realizacje > Strony www, multimedia > Strona internetowa dla Harispal - Techniki Spawalnicze >

odsłona: 1 | 2 | 3Strona internetowa dla Harispal - Techniki Spawalnicze

Odświeżenie wyglądu strony internetowej HARISPAL oraz wdrożenie systemu zrządzania treścią celem usprawnienia obsługi aktualizacji witryny internetowej.

Technologia wykonania:
- PHP 5
- CSS 2
- XHTML
- JAVASCRIPT
- FLASH - animowane elementy strony

 

www.harispal.plOpinia Klienta

Na podstawie dotychczasowej eksploatacji naszej odświeżonej strony internetowej stwierdzamy wysoką funkcjonalność i niezawodność wdrożonego systemu zarządzania treścią.

Na przestrzeni naszej współpracy z firmą Studio Graficzne Centauri kilkakrotnie rozbudowywaliśmy funkcjonalności naszej strony internetowej, co pozwoliło znacząco polepszyć działanie witryny internetowej.

 co robimy?

 

Tworzymy i modernizujemy strony internetowe

Specjalizujemy się w projektowaniu i rewitalizacji witryn internetowych. - od prostych "wizytówek" internetowych po skomplikowane serwisy z systemem zarządzania treścią, prezentacji multimedialnych, oraz wszelkich form reklamy internetowej.

.....................................................................

Projektujemy z wyobraźnią

 

Kładziemy wielki nacisk na to, aby każda z wykonanych przez nas stron internetowych posiadała oryginalną i pomysłową szatę graficzną. Każdy projekt jest szczegółowo omawiany z Klientem tuż przed fazą projektową i na bazie analizy oczekiwań i naszego doświadczenia tworzymy do każdej ze stron unikalny design.  

 

.....................................................................

Pozycjonujemy strony internetowe (SEO)

 

Wykonujemy optymalizację i pozycjonowanie stron internetowych zarówno stworzonych przez nas, jak i zleconych przez Klientów, wg wskazanych słów kluczowych.

 

opinie Klientów

Strona internetowa Harispal

Opinia klienta o realizacji:

Na podstawie dotychczasowej eksploatacji naszej odświeżonej strony internetowej stwierdzamy wysoką funkcjonalność i niezawodność wdrożonego systemu zarządzania treścią.Studio Centauri, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Jaworowa 40, tel./fax 032/ 733-14-57, 694-248-383
e-mail: studio@centauri.pl
Copyright: Studio Centauri 2000-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.