Strona główna > Realizacje > Strony www, multimedia > Strona internetowa dla KMT Stal >

odsłona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6Strona internetowa dla KMT Stal

 

 

 

Technologia wykonania:
- FLASH

 

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu prac nad stroną internetową dla firmy KMT Stal. W zakres prac wchodziło przygotowanie strony od podstaw, przygotowanie projektu graficznego oraz skład podstron w technologii flash.Opinia Klienta

Niniejszym pragniemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą Centauri, której zleciliśmy wykonanie naszej strony internetowej.
Wszystkie prace zostały wykonane w sposób profesjonalny, zgodnie z obowiązującymi standardami i według najnowszych technologii. Współpraca z firma Centauri przebiegała w sposób nie budzący zastrzeżeń, kompetencje pracowników pozwoliły na wykonanie projektu w terminie. Produkt który otrzymaliśmy jest w pełni funkcjonalny oraz spełnia nasze wszelkie wymagania.
Polecamy firmę Centauri jako solidnego wykonawcę stron internetowych.co robimy?

 

Tworzymy i modernizujemy strony internetowe

Specjalizujemy się w projektowaniu i rewitalizacji witryn internetowych. - od prostych "wizytówek" internetowych po skomplikowane serwisy z systemem zarządzania treścią, prezentacji multimedialnych, oraz wszelkich form reklamy internetowej.

.....................................................................

Projektujemy z wyobraźnią

 

Kładziemy wielki nacisk na to, aby każda z wykonanych przez nas stron internetowych posiadała oryginalną i pomysłową szatę graficzną. Każdy projekt jest szczegółowo omawiany z Klientem tuż przed fazą projektową i na bazie analizy oczekiwań i naszego doświadczenia tworzymy do każdej ze stron unikalny design.  

 

.....................................................................

Pozycjonujemy strony internetowe (SEO)

 

Wykonujemy optymalizację i pozycjonowanie stron internetowych zarówno stworzonych przez nas, jak i zleconych przez Klientów, wg wskazanych słów kluczowych.

 

opinie Klientów

Strona internetowa Sjesta

Opinia klienta o realizacji:

Strona www którą wykonało dla nas Centauri bardzo podoba się naszym Klientom. Teraz w pełni możemy zaprezentować nasz wizerunek.

Alina Kalisz-Dunia
Właściciel
Studio Centauri, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Jaworowa 40, tel./fax 032/ 733-14-57, 694-248-383
e-mail: studio@centauri.pl
Copyright: Studio Centauri 2000-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.