Strona główna > Realizacje > Strony www, multimedia > Strona internetowa dla Gruau Polska >

odsłona: 1 | 2 | 3 | 4Strona internetowa dla Gruau Polska

Rewitalizacja grafiki oraz rozłożenia elementów na stronie internetowej firmy GRUAU celem odświeżenia oraz ułatwienia użytkownikom serwisu dostepu do informacji. Zaimplementowanie systemu zarządzania treścią (CMS) umożliwiającego pełną ingerencję w treści serwisu oraz rozbudowę oferty handlowej o nowe pozycje.

Technologia wykonania:
- PHP 5
- CSS2
- XHTML
- JAVASCRIPT
- FLASH - animowane elementy


Zobacz efekt naszej modernizacji.

on-line: www.gruau.plOpinia Klienta

Nasza nowa strona internetowa z odświeżonym design'em prezentuje się estetycznie i profesjonalnie. System zarządzania treścią zaimplementowany do strony internetowej pozwala nam na pełną edycję treści znajdujących się na stronie, co znacznie usprawnia nam proces bieżących aktualizacji.

Z otrzymanego produktu jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani, polecamy współpracę ze Studiem Graficznym Centauri.

Bogusław Mazur
Prokurentco robimy?

 

Tworzymy i modernizujemy strony internetowe

Specjalizujemy się w projektowaniu i rewitalizacji witryn internetowych. - od prostych "wizytówek" internetowych po skomplikowane serwisy z systemem zarządzania treścią, prezentacji multimedialnych, oraz wszelkich form reklamy internetowej.

.....................................................................

Projektujemy z wyobraźnią

 

Kładziemy wielki nacisk na to, aby każda z wykonanych przez nas stron internetowych posiadała oryginalną i pomysłową szatę graficzną. Każdy projekt jest szczegółowo omawiany z Klientem tuż przed fazą projektową i na bazie analizy oczekiwań i naszego doświadczenia tworzymy do każdej ze stron unikalny design.  

 

.....................................................................

Pozycjonujemy strony internetowe (SEO)

 

Wykonujemy optymalizację i pozycjonowanie stron internetowych zarówno stworzonych przez nas, jak i zleconych przez Klientów, wg wskazanych słów kluczowych.

 

opinie Klientów

Strona internetowa Baby-fit

Opinia klienta o realizacji:

Dzięki szybkim reakcjom na nasze sugestie, oraz kreatywności grafików Centauri projekt został zrealizowany w krótkim czasie. Produkcja serwisu przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Firma Centauri udzieliła nam wielu profesjonalnych porad odnośnie budowy i funkcjonowania strony.
Studio Centauri, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Jaworowa 40, tel./fax 032/ 733-14-57, 694-248-383
e-mail: studio@centauri.pl
Copyright: Studio Centauri 2000-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.