Strona główna > Realizacje > Strony www, multimedia > Strona internetowa dla ToiCamp XV Przystanek Woodstock 2009 >

Strona internetowa ToiCamp
odsłona: 1 | 2 | 3Strona internetowa dla ToiCamp XV Przystanek Woodstock 2009

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy witrynę internetową pola namiotowego ToiCamp na XV Przystanku Woodstock w Kętrzynie nad Odrą. Strona internetowa w 3 wersjach językowych, z zaawansowanym systemem zarządzania treścią, wbudowanymi zaawansowanymi formularzami rejestracyjnymi. Możliwość generowania listy zamówień bezpośrednio z poziomu panelu zarządzania treścią, strona połączona z płatnościami online PAYPAL.

Założenia pracy: stworzenie witryny internetowej o stylistyce zawierającej unikalny klimat Przystanku Woodstock, w pełni interaktywną z możliwością intuicyjnego zamawiania i rejestrowania miejsc campingowych na polu namiotowym.

Technologia wykonania:
- PHP 5
- CSS2
- XHTML
- JAVASCRIPT

www.toicamp.euco robimy?

 

Tworzymy i modernizujemy strony internetowe

Specjalizujemy się w projektowaniu i rewitalizacji witryn internetowych. - od prostych "wizytówek" internetowych po skomplikowane serwisy z systemem zarządzania treścią, prezentacji multimedialnych, oraz wszelkich form reklamy internetowej.

.....................................................................

Projektujemy z wyobraźnią

 

Kładziemy wielki nacisk na to, aby każda z wykonanych przez nas stron internetowych posiadała oryginalną i pomysłową szatę graficzną. Każdy projekt jest szczegółowo omawiany z Klientem tuż przed fazą projektową i na bazie analizy oczekiwań i naszego doświadczenia tworzymy do każdej ze stron unikalny design.  

 

.....................................................................

Pozycjonujemy strony internetowe (SEO)

 

Wykonujemy optymalizację i pozycjonowanie stron internetowych zarówno stworzonych przez nas, jak i zleconych przez Klientów, wg wskazanych słów kluczowych.

 

opinie Klientów

Strona internetowa Oficyna

Opinia klienta o realizacji:

Współpraca z Centauri okazała się bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca. Opracowanie strony internetowej przebiegało szybko i sprawnie, widać było w działaniach firmy pełen profesjonalizm.

Małgorzata Mojżeszek - Właściciel

 
Studio Centauri, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Jaworowa 40, tel./fax 032/ 733-14-57, 694-248-383
e-mail: studio@centauri.pl
Copyright: Studio Centauri 2000-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.