Strona główna > Realizacje > Strony www, multimedia > Strona internetowa dla Kuchni Polskiej >

odsłona: 1 | 2 | 3Strona internetowa dla Kuchni Polskiej

Przeprowadziliśmy modernizację firmowej strony internetowej dla producenta przetworów spożywczych Patucha-Jagiełło, Kuchnia Polska. Pełna rewitalizacja strony internetowej Klienta.

Zakres prac: zaprojektowanie nowej szaty graficznej, uruchomienie systemu zarządzania treścią CMS, umożliwiającego klientowi samodzielną edycję treści podstron, rozbudowę galerii oraz oferty. Strona została również zoptymalizowana i przygotowana do potrzeb pozycjonowania.

Technologia wykonania:

- PHP 5
- CSS2
- XHTML
- JAVASCRIPT


Zobacz efekt naszej modernizacji.

modernizacja strony internetowej Kuchnia Polska

on-line: www.patucha-jagiello.plOpinia Klienta

Nasze zamówienie dotyczące  wykonania strony internetowej zostało zrealizowane w pełni profesjonalnie.

Produkt który otrzymaliśmy jest perfekcyjnie dopracowany od strony graficznej, dobór zdjeć oraz kolorystyka idealnie pasuje do wizerunku firmy. Rozwiazania techniczne zastosowane w naszej nowej stronie internetowej znacznie ułatwiają jej obsugę i aktualizację.

Marcin Łachut
Dyrektor Handlowyco robimy?

 

Tworzymy i modernizujemy strony internetowe

Specjalizujemy się w projektowaniu i rewitalizacji witryn internetowych. - od prostych "wizytówek" internetowych po skomplikowane serwisy z systemem zarządzania treścią, prezentacji multimedialnych, oraz wszelkich form reklamy internetowej.

.....................................................................

Projektujemy z wyobraźnią

 

Kładziemy wielki nacisk na to, aby każda z wykonanych przez nas stron internetowych posiadała oryginalną i pomysłową szatę graficzną. Każdy projekt jest szczegółowo omawiany z Klientem tuż przed fazą projektową i na bazie analizy oczekiwań i naszego doświadczenia tworzymy do każdej ze stron unikalny design.  

 

.....................................................................

Pozycjonujemy strony internetowe (SEO)

 

Wykonujemy optymalizację i pozycjonowanie stron internetowych zarówno stworzonych przez nas, jak i zleconych przez Klientów, wg wskazanych słów kluczowych.

 

opinie Klientów

Strona www Kuchnia Polska

Opinia klienta o realizacji:

Nasze zamówienie dotyczące  wykonania strony internetowej zostało zrealizowane w pełni profesjonalnie. Rozwiazania techniczne zastosowane w naszej nowej stronie internetowej znacznie ułatwiają jej obsugę i aktualizację.

Marcin Łachut
Dyrektor Handlowy
Studio Centauri, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Jaworowa 40, tel./fax 032/ 733-14-57, 694-248-383
e-mail: studio@centauri.pl
Copyright: Studio Centauri 2000-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.