Strona główna > Realizacje > Strony www, multimedia > Strona internetowa dla Hotelu i Restauracji Sjesta >

odsłona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5


Lipiec 2008
Strona internetowa dla Hotelu i Restauracji Sjesta

Strona internetowa dla Hotelu i Restauracji Sjesta w Mikołowie. Technologia wykonania flash z interaktywną galerią zdjęć. Założenia pracy: stworzenie witryny internetowej spójnej z wykonanym przez Studio Centauri systemem identyfikacji wizualnej.

Technologia wykonania:
- Flash

on-line: www.sjestahotel.plOpinia Klienta

Strona www którą wykonało dla nas Centauri bardzo podoba się naszym Klientom. Teraz w pełni możemy zaprezentować nasz wizerunek. Strona jest idealnie dopasowana do pozostałych elementów naszej identyfikacji. Jesteśmy zadowoleni zarówno z formy graficznej jak i funkcjonalności naszej firmowej strony internetowej.
co robimy?

 

Tworzymy i modernizujemy strony internetowe

Specjalizujemy się w projektowaniu i rewitalizacji witryn internetowych. - od prostych "wizytówek" internetowych po skomplikowane serwisy z systemem zarządzania treścią, prezentacji multimedialnych, oraz wszelkich form reklamy internetowej.

.....................................................................

Projektujemy z wyobraźnią

 

Kładziemy wielki nacisk na to, aby każda z wykonanych przez nas stron internetowych posiadała oryginalną i pomysłową szatę graficzną. Każdy projekt jest szczegółowo omawiany z Klientem tuż przed fazą projektową i na bazie analizy oczekiwań i naszego doświadczenia tworzymy do każdej ze stron unikalny design.  

 

.....................................................................

Pozycjonujemy strony internetowe (SEO)

 

Wykonujemy optymalizację i pozycjonowanie stron internetowych zarówno stworzonych przez nas, jak i zleconych przez Klientów, wg wskazanych słów kluczowych.

 

opinie Klientów

Strona www Kuchnia Polska

Opinia klienta o realizacji:

Nasze zamówienie dotyczące  wykonania strony internetowej zostało zrealizowane w pełni profesjonalnie. Rozwiazania techniczne zastosowane w naszej nowej stronie internetowej znacznie ułatwiają jej obsugę i aktualizację.

Marcin Łachut
Dyrektor Handlowy
Studio Centauri, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Jaworowa 40, tel./fax 032/ 733-14-57, 694-248-383
e-mail: studio@centauri.pl
Copyright: Studio Centauri 2000-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.