Newsletter
Aby na bieżąco otrzymywać informacje o nowościach w naszej ofercie zaprenumeruj newsletter.

Dodaj Usuń   
polecamy

Pozycjonujemy strony w Google

Zastanawiasz się co zrobić, żeby sukcesywnie pozyskiwać nowych klientów? Pokaż swoją ofertę zamieszczoną na stronie internetowej, na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwarki.

 
pozycjonowanie

LightSeo, nowoczesna technologia pozycjonowania stron internetowych. Technologia LightSeo pozwala na szybsze i skuteczne osiągnięcie najwyższych pozycji przez pozycjonowaną stronę z zachowaniem ich stabilnego i długotrwałego wyniku na osiągniętych pozycjach.

 

Pozycjonowanie Prestige

Pozycjonowanie stron internetowychJeśli chcesz, aby Twoja strona internetowa wyprzedziła konkurencję.

 

LightSeo Prestige to ścisłe pozycjonowanie strony internetowej z nastawieniem się na pozycje Top3. Przy tej opcji cała moc pozycjonowania skierowana jest na umieszczenie strony na pozycjach od 1 do 3 na pierwszej stronie wyszukiwarki Google po pozycjonowanych frazach. LightSeo Prestige dedykowane jest dla Klientów którym zależy na umieszczeniu strony na pozycji najwyższej.

 

Pozycjonowanie Top10 

Jeśli chcesz płacić mało a jednak osiągnąć wysoką pozycję.

LightSeo Top10 jest opcją pozycjonowania stron internetowych dla Klientów którym zależy na umieszczeniu pozycjonowanej frazy (słowa kluczowego po którym będzie widoczna strona internetowa w wyszukiwarce) w Top10 wyników wyszukiwania wyszukiwarki Google.

 

Pozycjonowanie Long Tail

pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli chcesz dotrzeć do tysięcy potencjalnych klientów w krótkim czasie.

LightSeo Long Tail to opcja pozycjonowania uwzględniająca bardzo szeroki wachlarz fraz (słów kluczowych) dostosowanych merytorycznie do oferty strony internetowej, w której pozycjonowanych jest na raz około 50 fraz zarówno podstawowych jak i bliskoznacznych z ofertą zawartą na stronie internetowej. Wszystkie pozycjonowane frazy są w jednej stałej i niskiej cenie za wyniki osiągnięte na pierwszej stronie wyszukiwarki

Jeśli chcesz poznać nowoczesną technologię pozycjonowania LightSeo, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.lightseo.pl

Strona główna > Formularz zapytaniowy >

Formularz zapytaniowy

Jeśli zastanawiasz się nad zmianami wizerunku w swojej firmie, chcesz zrobić stronę internetową, logotyp lub nowe materiały reklamowe, skorzystaj z formularza zapytaniowego i napisz nam kilka słów o swoich nowych oczekiwaniach. Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie zastanowimy się i omówimy, co możemy lub co powinno się zrobić.

Pamiętaj, że każda zmiana tworzy nowe zmiany, czasem wystarczy drobna sugestia aby pojawiły się w Tobie nowe możliwości i pomysły. A my pokażemy Ci jak te pomysły zrealizować.

 

Dane do korespondencji

Nazwa:
Wpisz dane.Niewlasciwy format.
Adres:
Wpisz dane.Niewlasciwy format.
E-mail:
Wpisz swój e-mail.Niewlasciwy format.
Tel. kontaktowy:
Podaj numer telefonu.Niewlasciwy format.
Osoba kontaktowa:
Wpisz dane.Niewlasciwy format.
Tytuł zapytania:
Wpisz dane.Niewlasciwy format.
Tresc zapytania:
Wpisz tresc.


o nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem kreatywnych grafików i profesjonalistów, od lat działających w branży reklamowej, pracujących z pasją i w sposób przemyślany. Znamy dobrze realia rynku, wiemy więc jak tworzyć i nie owijamy w bawełnę.

.....................................................................

 

Nasza Misja

Nie mamy żadnej szumnej misji, po prostu robimy to na czym się znamy i co lubimy.

 

.....................................................................

 

 

Co nas wyróżnia

Wyróżnia nas to, że nasze prace tworzymy z wyobraźnią. Wyróżnia nas również to, że zdecydowaną większość prac wykonujemy we własnym zakresie, we własnej pracowni i w własnym profesjonalnym zespole. Pozwala nam to zredukować do minimum zbędne koszty pośredników oraz zaproponować naszym klientom pełen zakres usług (full service). Naszym atutem jest własne zaplecze produkcyjne i sprzętowe, oraz, a może przede wszystkim nasze pomysły i realizacje.

 

Projektowanie stron internetowych

 

opinie Klientów

Strona internetowa Harispal

Opinia klienta o realizacji:

Na podstawie dotychczasowej eksploatacji naszej odświeżonej strony internetowej stwierdzamy wysoką funkcjonalność i niezawodność wdrożonego systemu zarządzania treścią.Studio Centauri, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Jaworowa 40, tel./fax 032/ 733-14-57, 694-248-383
e-mail: studio@centauri.pl
Copyright: Studio Centauri 2000-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.