polecamy

Najlepszy czas na poprawę wizerunku
Prześlij nam swoje obecne logo, akcydensy firmowe lub adres strony internetowej a my bezpłatnie wykonamy analizę spójności wizerunkowej Twoich materiałów.


Czasami wystrczy drobna kosmetyka, aby materiały którymi się posługujesz nabrały pełnej mocy przekazu wzmacniając wizerunek i siłe marki Twojej firmy.

zapoznaj się z ofertą

newsletter
Aby na bieżąco otrzymywać informacje o nowościach w naszej ofercie zaprenumeruj newsletter.

Dodaj Usuń   
Strona główna > polecamy > Pozycjonujemy strony w Google >

polecamy                           < poprzednie następne >

Pozycjonujemy strony w Google

Zastanawiasz się co zrobić, żeby sukcesywnie pozyskiwać nowych klientów? Pokaż swoją ofertę zamieszczoną na stronie internetowej, na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwarki.


 
pozycjonowanie

 

LightSeo, nowoczesna technologia pozycjonowania stron internetowych. Technologia LightSeo pozwala na szybsze i skuteczne osiągnięcie najwyższych pozycji przez pozycjonowaną stronę z zachowaniem ich stabilnego i długotrwałego wyniku na osiągniętych pozycjach.

 

Pozycjonowanie Prestige

Pozycjonowanie stron internetowychJeśli chcesz, aby Twoja strona internetowa wyprzedziła konkurencję.

 

LightSeo Prestige to ścisłe pozycjonowanie strony internetowej z nastawieniem się na pozycje Top3. Przy tej opcji cała moc pozycjonowania skierowana jest na umieszczenie strony na pozycjach od 1 do 3 na pierwszej stronie wyszukiwarki Google po pozycjonowanych frazach. LightSeo Prestige dedykowane jest dla Klientów którym zależy na umieszczeniu strony na pozycji najwyższej.

 

Pozycjonowanie Top10 

Jeśli chcesz płacić mało a jednak osiągnąć wysoką pozycję.

LightSeo Top10 jest opcją pozycjonowania stron internetowych dla Klientów którym zależy na umieszczeniu pozycjonowanej frazy (słowa kluczowego po którym będzie widoczna strona internetowa w wyszukiwarce) w Top10 wyników wyszukiwania wyszukiwarki Google.

 

Pozycjonowanie Long Tail

pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli chcesz dotrzeć do tysięcy potencjalnych klientów w krótkim czasie.

LightSeo Long Tail to opcja pozycjonowania uwzględniająca bardzo szeroki wachlarz fraz (słów kluczowych) dostosowanych merytorycznie do oferty strony internetowej, w której pozycjonowanych jest na raz około 50 fraz zarówno podstawowych jak i bliskoznacznych z ofertą zawartą na stronie internetowej. Wszystkie pozycjonowane frazy są w jednej stałej i niskiej cenie za wyniki osiągnięte na pierwszej stronie wyszukiwarki

 

LightSeo pozwala dopasować koszty pozycjonowania do możliwości i celów Klienta. Każdy z wariantów pozycjonowania LightSeo (Presige, Top10 i Long Tail) dedykowany jest dla innych oczekiwań. Każdy wariant pozwala również określić optymalny budżet tak aby zminimalizować koszty pozycjonowania.

Jeśli chcesz poznać nowoczesną technologię pozycjonowania LightSeo, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.lightseo.pl

zobacz również

Pozycjonujemy strony w Google

Rewitalizacja logotypów firmowych

Modernizacje stron internetowych

Pomyśl o dobrym wizerunku
Studio Centauri, 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. Jaworowa 40, tel./fax 032/ 733-14-57, 694-248-383
e-mail: studio@centauri.pl
Copyright: Studio Centauri 2000-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.